
Топ
- Готово до відправки
Біговел Ardis Crossride 12 Firststep
1 500 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Український виробник виготовив біговел Crossride 12 Firststep відповідно до всіх вимог європейських стандартів якості. Сталева рама гарантує повну безпеку під час руху. Завдяки невеликій вазі малюк зможе сам переносити його через перешкоди. Вага також дуже важлива для маневрування. Для максимального комфорту висоту керма та сидіння можна відрегулювати під зріст дитини. Кермо біговела має широке захоплення, а його ручки виготовлені з гуми, яка запобігає зісковзуванню рук.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crossride |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Карбон |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Рожевий |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 55 см |
| Вага | 4.2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Діаметр коліс | 12" |
| Вид | Беговел |
| Дитячий вік | 3.5 року,2.5 роки,6 років,5 років,4 роки,3 роки,2 роки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип рами | Без амортизації |
| Кількість швидкостей | 1 |
- Ціна: 1 500 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється у картонній коробці, зібраний на 90%


