
- Немає в наявності
Велосипед підлітковий 24" Ardis Ezreal 11" зелений
9 399 ₴
Ardis Ezreal 24" - підлітковий велосипед на алюмінієвій рамі, протиударними ободами та обладнанням Shimano.
21 швидкість з перемикачами на кермі Shimano ST-EF410 3х7 дозволить легко перемикати передачі коли це буде потрібно.
Амортизаційна вилка хід 50 мм згладжуватиме нерівності дорожнього покриття і дозволить насолодитися плавною їздою.
Дискові гальма зроблять подорож безпечною завдяки роторам 160 мм гальмування буде плавним і своєчасним.
Передній перемикач швидкостей Shimano FD-TY300 Tourney та задній Shimano RD-TY300 Tourney забезпечать надійність та своєчасність перемикання швидкостей при їзді.
- Рама: Алюмінієвий сплав
- Дискові гальма з ротором 160 мм.
- Передній перемикач: Shimano FD-TY300 Tourney
- Задній перемикач: Shimano RD-TY300 Tourney
- Перемикачі на кермі: ST-EF410
- Каретка: NECO B910P картридж
- Задні зірки: Shimano MF-TZ500-7 QD 14-28 зуб
- Шатуни: Prowheel, сталеві.
- Втулки Shunfeng під дискове гальмо, алюміній
- Протиударний обід Gravity
- Вага велосипеда: 15,3 кг
- Розмір рами: 11" приблизно під зріст підлітка 110 – 130 см.
Зовнішній вигляд, незначні характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення, детальніше щодо комплектуючих велосипеда дізнавайтеся перед покупкою. Фото та відео знімали особисто ми, магазин bikefriend, тому все відповідає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Розмір рами | 11" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Колір | Зелений |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 50 мм |
| Вага | 14 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 110-125 |
| Рік випуску | 2025 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей, Автоматичне |
| Ріст велосипедиста (см) | 110 |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Ні |
| Регулювання підйому керма | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Материал обода | Алюмінієвий сплав |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кількість зірок | 3 |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзвінок | Ні |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Хардтейл |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Діаметр коліс | 24" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Гальма | Задній ножний і дисковий |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Клас | Підлітковий,Гірський |
| Комплектація | Велосипед, педалі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Передній перемикач швидкостей | Shimano FD-TY300 Tourney |
| Система шатунів | SR SUNTOUR 152mm, 42-32-22 зуб. Алюмінієві |
| Ручки перемикання (манетки) | ST-EF41 |
| Каретка | NECO картридж B910P |
| Ланцюг | KMC |
| Максимальна вага користувача, кг | 100 |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий, L=300mm; Ø27,2mm; |
| Рама | Алюмінієвий сплав |
| Амортизатор задній | Немає |
| Втулки | Quando під дискове гальмо, алюміній |
| Винос керма | Ardis L=60mm; 28.6 mm/31,8 mm; алюмінієвий |
| Обода | Протиударні |
| Рульова колонка | (Neco/VP) 1-1/8" |
| Педалі | Метал |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Касета | Вольнобег Shimano MF-TZ500-7 QD 14-28 зуб |
| Задній перемикач швидкостей | Shimano RD-TY300 Tourney |
| Вилка | SR Suntour XCT хід 80 мм |
| Вага (кг) | 13 |
- Ціна: 9 399 ₴











