
Топ
- В наявності
Скейтборд Maraton FireFly SKB 705 902-118
959 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Вантажопідйомність до 100 кг.
- 7 шарів клена
- Підшипник: ABEC-7
- Подвійний кінцевий загин (Double Kick)
- Поздовжній вигин (Concave)
- Алюмінієва міцна підвіска
- Колеса 54 × 36 мм, жорсткість 92А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Скейтборд |
| Матеріал деки | Клен |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Жорсткість коліс | 92А |
| Підшипник | ABEC-9 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Діаметр коліс | 54 мм |
| Товщина коліс | 36 мм |
| Вага | 2000 г |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 20 см |
| Товщина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості матеріалу деки | 9 шарів |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Довжина, см | 79 |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Розмір коліс | 54*36 мм |
| Форма деки | Подвійний кінцевий загин (Double Kick), Поздовжній вигин (Concave) |
| Діаметр коліс, мм | 54 |
| Розмір деки | 79" х 20" |
- Ціна: 959 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється зібраним, пакуємо в картон.












