
Новинка
- Немає в наявності
Самокат триколісний Maraton Flash City дитячий сірий
1 439 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триколісний самокат Maraton Flash City - це стійкий і практичний самокат для дитини. Ручку можна скласти легким рухом, дуже зручно при транспортуванні та зберіганні. Широкі колеса підвищують прохідність у кілька разів, порівняно з іншими самокатами. Колеса світяться під час руху, що швидше їхати, то яскравіше світить.
Знизу на платформі є місце для батарейок, батарейки AA, є вбудовані ліхтарики та звукова панель у самокаті. Дивіться фото та відео.
Для того щоб зібрати самокат треба просто вставити кермо в самокат, дивіться відеоогляд, там показую.
- Висота керма від платформи (там де стоїть нога): 65 – 81 см
- Загальна висота від підлоги до керма: 72 - 88 см
- Ширина керма: 29 см
- Довжина платформи: (корисна 34)
- Покриття деки: пластик з антиковзким покриттям
- Підшипники: ABEC-7
- Світяться колеса
- Ніжне гальмо об заднє колесо
- Ширина платформи: 14,5 см
- Загальна довжина самокату: 63 см
- Повертати нахилом керма вліво-вправо
- Колеса: 120 мм переднє, 90 мм заднє
- Вага: 2,8 кг
- Вантажопідйомність до 60-80 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 4 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 2.8 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 3.5 року,2.5 роки,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років,4 роки,3 роки,2 роки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | світяться |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 1 439 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в заводській коробці, кермо і платформа лежать окремо. Для того щоб зібрати самокат треба просто вставити кермо в самокат, дивіться відеоогляд, там показую.












