
Топ
- Готово до відправки
Трюковий самокат Maraton Hi Boy HIC (189917876)
1 799 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Maraton Hi Boy – модель прижкового самоката з дюралевими колесами 110 мм і системою компресії HIC.
Детальніше дивіться фото та відео огляд. Підійде дітям від 7 років точно, хоча навіть дитина 5 років зможе просто катати і вчитися стрибати.
- Висота керма: 73 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 80 см
- Висота керма (від хомута до грипс) 56 см
- Ширина керма: 49 см
- Матеріал грипс: резина
- Довжина платформи: 50 см (полезна 34,5 см)
- Покриття деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо об заднє колесо
- Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Хомут: Алюмінієвий 2 болта
- Ширина платформи: 11,5 см
- Загальна довжина самокату: 69 см
- Кермо крутиться на 360 градусів
- Колеса: 110 мм, алюмінієвий диск, покриття поліуретан
- Вес: 3,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 73 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.6 кг |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | діаметр 110 мм алюмініва лита маточина, дюраль |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 1 799 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в заводській коробці, кермо та платформа лежать у коробці, збирається легко (дивіться відеоогляд). Перед відправкою все перевіряємо щоб не було браку, подряпин і тд.












