
Новинка
- Готово до відправки
Самокат Maraton Phonix двоколісний з ременем для перенесення + світяться колеса, синій
1 499 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Maraton Phonix - універсальний самокат для дітей та підлітків. Світяться при їзді. Легкий механізм складання.
Самокат поєднує у собі найкращі характеристики міських самокатів. Колеса цієї моделі мають діаметр 200 мм. Це сприяє швидкому набору швидкості та плавному катанню.
- Висота керма від платформи: 67-75-81-84 см (у мінімальному положенні це мається на увазі коли кермо не підняте, решта трьох положень це в спеціальних отворах для фіксації)
- Загальна висота від підлоги до керма: 76-85-90-95 см
- Ширина керма: 35 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи 54 см (корисна 33 см)
- Покриття деки: наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо об заднє колесо
- Ширина платформи: 11,5 см
- Загальна довжина самокату: 89 см
- Колеса: 200 мм
- Вага: 4 кг
- Піднога та ремінь у комплекті
- Легка система складання
- Максимальне навантаження до 100 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 20 см |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | Поставляється в подарунковій упаковці, вже зібрано |
- Ціна: 1 499 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в подарунковій коробці - це заводська коробка з глянцевим покриттям, на якій зображено самокат. Комплектується мигалкою, ременем для перенесення, підногою і ключами для регулювання самокату. Колеса 20 см. Перед відправкою все перевіряємо і пакуємо в стрейч, лише після того, як перевірили на справність самокат. В коробці самокат вже зібраний, треба буде його просто розкласти. Дивіться відеоогляд.












