
- В наявності
Штучна ялинка лита Смерека Європейська 160 см
2 999 ₴
Ялинка лита Європейська у розмірі 1.6 м складається з двох частин та виготовлена із сучасного матеріалу поліетилен. Пухнасті гілки з голочками довжиною ≈ 1 см чудово переносять багаторазову деформацію (складання та розкладання) і не втрачають свого вигляду.
Фото зроблені особисто нами, нашим магазином, також зверніть увагу, що ми зняли відеоогляди, ялина відповідає фото/відео.
Ялинка має дуже багато гілочок, а саме 410 шт, завдяки чому виглядає дуже насичено і натурально.
Кожна основна гілка/крона на якій розташовані маленькі гілочки, обмотана шовковою ниткою, виглядає шикарно, нитка закриває метал, з якого зроблені основи гілок.
- Висота: 160 см
- Матеріал: поліетилен
- Колір зелений
- Конструкція: Ствол із двох частин
- Діаметр нижніх гілок: 120 см
- Кількість гілочок: 410 шт
- Довжина литих голок: ≈ 1 см
- Підставка: Металева, 4 опори
- Упаковка: Картонний короб (110×30×30 см)
- Вага: 9,8 кг
Голки не обсипаються, зберігати штучну ялинку найкраще у вертикальному положенні, попередньо акуратно притиснувши всі гілки до основи. Дана ялинка у розмірі 160 см комплектується металевою підставкою на 4 опори. Поставляється у заводській картонній упаковці.
- Лита ялинка виглядає дуже натурально і має ряд переваг:
- Поставляється у фірмовій упаковці
- Комплектується підставкою
- Виглядає "як жива"
- Без запаху і не обсипається
- Виготовлена з первинного поліетилену.
- Безпечна для дітей
- Гілочки витримують багаторазову деформацію
- Основні гілки обмотані шовковою ниткою
- Термін придатності не обмежений
| Основні | |
|---|---|
| Вид дерева | ялина штучна |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Всередині приміщення |
| Конструкція дерева | Ствольна |
| Матеріал ствола | метал, ПВХ |
| Матеріал хвої | гума |
| Колір хвої | Темно-зелений, Зелений |
| Іній | Ні |
| Висота дерева | 1.6 м |
| Діаметр нижнього ярусу | 1.2 м |
| Довжина хвої | 20 мм |
| Вага ялини/сосни | 20 кг |
| Підставка | Так |
| Матеріал підставки | метал |
| Виробник | Смерека |
| Країна виробник | Україна |
| Клас | Елітні |
| Ягоди | Ні |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Кількість гілок | 410 шт. |
| Шишки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ялинки |
| Колір | Зелений |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Литий полімер |
| Призначення | Інтер'єрні |
| Висота | 160 см |
| Конструкція | Ствольна |
- Ціна: 2 999 ₴
- Спосіб упаковки: Виготовлена із первинного матеріалу, не вторичний/перероблений. Ідеальні ялинки, якщо постаратися розкласти/розправити гілочки, буде набагато пишніше ніж на фото.












