
- Немає в наявності
Самокат Maraton Tucson триколісний 3 в 1 фіолетовий/бузковий + мигалка
1 389 ₴
Maraton Tucson – призначений для дітей від 2 років, управління проводиться нахилом керма влева-вправо.
У даній моделі дуже зручні прогумовані ручки керма, рука не зісковзне. Для повного контролю, самокат оснащений батьківською ручкою. При необхідності, її можна відрегулювати по висоті, а також по мірі росту дитини її можливо зняти.
Кермо регулюється по висоті, в мінімальному положенні висота керма від платформи 48 см, піднімається до 71 см – це в максимальному положенні.
У даній моделі дуже зручні прогумовані ручки керма, рука не зісковзне.
Поліуретанові колеса діаметром: передні 120 мм, заднє 80 мм, жорсткість 78А, передні колеса світяться при їзді.
Ззаду стандартний ножний гальмо.
Самокат можна зібрати в трьох різних варіантах:
- як коляску, дитина просто буде сидіти на сидінні, яке витримує до 20 кг, а батьки будуть керувати самокатом за допомогою батьківського ручки, яка по висоті піднімається до 86 див.
- як беговел, знімається батьківська ручка зі спинкою і дитина їздить на самокаті сидячи на сидінні і відштовхується ногами, як на беговеле.
- як самокат, знімаються всі додаткові запчастини, і залишається тільки триколісний самокат, вантажопідйомність до 60 кг, на платформі нанесено антиковзаюче покриті.
Ця модель самоката – дуже вдале рішення для маленьких діток.
- Вантажопідйомність до 60 кг, сидіння до 20 кг.
- Висота керма від платформи 47-70 см (регульована)
- Висота керма від підлоги 54-77 см (регульована)
- Висота батьківського ручки від платформи 59-74 см (регульована)
- Висота батьківського ручки від підлоги 69-83 см (регульована)
- Висота дитячого сидіння від платформи 20 см (в середньому положенні)
- Висота дитячого сидіння від підлоги 27 см (в середньому положенні)
- Ширина керма 26 см
- Ширина платформи 13.5 см
- Довжина платформи 58 см (корисна 31 см)
- Загальна довжина самоката 58 см
- Кліренс 4 см
- Підшипники ABEC-7
- Ножний гальмо про заднє колесо
- 3 варіанти складання
- Повертати нахилом керма вліво-вправо
- Колеса: 120 мм передні (світяться) і 80 мм задні
- Вага: 3.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 77 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка, Підніжка |
| Вага | 3.5 кг |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 3.5 року,2.5 роки,5 років,4 роки,3 роки,2 роки,1.5 року,1 рік |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | Передні (світяться) 120 мм, заднє 80 мм |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 1 389 ₴
- Спосіб упаковки: У заводській коробці, платформа, батьківська ручка, сидіння та кермо лежать окремо, збирається легко, є на відеоогляді процес збирання.












