
- Немає в наявності
Дитячий триколісний самокат — біговел Maraton Credo 3 в 1 із сидінням і батьківською ручкою жовтий
1 899 ₴
Самокат-біговел Maraton Credo 3 в 1 можна використовувати в трьох різних варіантах для дітей віком від 1 року до 8 років. Сидіння й нова регульована ручка підходить малюкам від 1 року.
Дитина сидить на сидінні та просувається вперед, відштовхуючись ніжками, точно так само, як на біговелі або машині-каталці. Щойно дитина почуватиметься впевненішою на ногах, самокат 3 в 1 можна використовувати як звичайний триколісний самокат, спочатку з низькою Т-подібною ручкою, а пізніше, приблизно з 3-річного віку, і далі насолоджуватися катанням усього лише відрегулювавши висоту ручки.
Так само самокат обладнаний спинкою, що дуже зручно та безпечно для діток маленького віку, адже ймовірність падіння дорівнює практично нулю. У комплекті до цього самоката Ви також знайдете батьківську ручку та, безсумнівно, оціните це доповнення!
Характеристики:
- Вік: 1-7 років
- Висота керма: 61 — 75 см (у разі використання як триколісний самокат)
- Висота керма: 34 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 41 см
- Висота сидіння від підлоги: 30 см
- Висота сидіння від платформи: 23 см
- Ширина керма: 28 см
- Висота керма (родительський режим): 81 - 95 см
- Довжина платформи: 56 см (корисна 32)
- Ширина платформи: 13 см
- Загальна довжина самоката: 56 см
- Діаметр передніх коліс: 120 х 24 мм
- Задні колеса PU: 80 х 30 мм
- Подшипники Abec-9
- Вага виробу: 4 кг
- Кількість коліс: 3
- Максимальне навантаження: 60 кг
- Додаткове сидіння для найменших
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Виробник | Maraton |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Особливості | Амортизатор, Ножні гальма, Підніжка, Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 3.5 року,2.5 року,7 років,6 років,5 років,4 роки,3 роки,2 роки,1.5 року,1 рік |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | світяться |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 1 899 ₴
- Спосіб упаковки: Постачається в подарунковому пакованні, інструкція зі збирання на відеодзвінку












