
- Немає в наявності
Штучна ялинка Iuzva Софія 150 см біла
600 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ялина Софія 150 см складається з однієї частини та виготовлена із сучасного незаймистого матеріалу плівки ПВХ із додаванням антипірену. Ця модель ялинки має ідеально-білий колір, має дуже по-святковому вигляд.
- Висота: 180 см
- Матеріал: Плівка ПВХ
- Колір: Білий
- Конструкція: Дуло з однієї частини
- Діаметр нижніх гілок: 100 см
- Довжина голок: 4 см
- Підставка: Пластикова, 3 опори
- Паковання: Поліетиленове паковання
Голки не обсипаються, зберігати штучну ялинку найкраще у вертикальному положенні, попередньо акуратно притиснувши всі гілки до основи. Ця ялинка в розмірі 150 см комплектується пластиковою підставкою на 3 опори. Постачається в поліетиленовій упаковці.
Пухнасті гілки з голочками завдовжки 4 см прекрасно переносять багаторазову деформацію (складання й розкладання) і не втрачають свого вигляду.
- Постачається в поліетиленовій упаковці
- Комплектується підставкою
- Без запаху та не обсипається
- Не горить
- Виготовлена з плівки ПВХ найвищої якості
- Безпечна для дітей
- Гілочки витримують багаторазову деформацію
- Термін придатності необмежений
| Основні | |
|---|---|
| Вид дерева | ялина штучна |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Всередині приміщення |
| Конструкція дерева | Ствольна |
| Матеріал ствола | метал, ПВХ |
| Матеріал хвої | ПВХ |
| Колір хвої | Білий |
| Іній | Ні |
| Висота дерева | 1.5 м |
| Діаметр нижнього ярусу | 1 м |
| Довжина хвої | 40 мм |
| Вага ялини/сосни | 3 кг |
| Підставка | Так |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Виробник | Iuzva |
| Країна виробник | Україна |
| Клас | Преміум |
| Ягоди | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ялинки |
| Колір | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | Інтер'єрні |
| Висота | 120 см |
| Конструкція | Ствольна |
- Ціна: 600 ₴





