
- Готово до відправки
Самокат Maraton Comfort двоколісний чорний з подногою + ремінь
2 299 ₴
Cамокат Maraton Comfort оснащений переднім амортизатором, що в сукупності з 200 мм колесами зі спеціальним поліуретановим покриттям згладжує нерівності дороги. У колесах застосовуються підшипники стандарту ABEC 7.
Заднє колесо оснащене гальмом-крилом на яке встановлено бризковик з червоним світловідбивним елементом.
Спеціальні пази в рукоятках та широкий затискач керма усувають люфт у місцях кріплення, що часто є джерелом стороннього шуму.
Міцна алюмінієва дека шириною 12 см і довжиною 57 см покрита антиковзним покриттям (наждаком).
Для зручності паркування самокат обладнаний підніжкою, що складається.
Система складання виконана за схемою Push&Fold. Ця перевірена часом надійна система повністю виключає люфт у місці складання.
- Висота керма: 70 – 93 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 80-107 см
- Ширина керма: 48 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 57 см (корисна 37 см)
- Покриття деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-7
- Ширина платформи: 12 см
- Загальна довжина самокату: 92 см
- Ніжне гальмо про заднє колесо
- Колеса: 20 см
- Комплектується: підногою, шестигранниками, фірмовою упаковкою, ременем для перенесення та ключами для збирання та регулювання
- Вага: 4.5 кг
Хочу звернути увагу, що передній амортизатор не такий м'який як на велосипеді, наприклад. Тут просто труба більшого діаметра входить у трубу меншого діаметра і за допомогою невеликого люфта є амортизація, але спрацює вона тільки тоді, коли застосувати до неї вертикальне навантаження, що при звичайній їзді дитини практично нереально - він чисто для галочки, зовсім трохи пом'якшує звичайно, але брати тільки через наявність не варто. Передній амортизатор на всіх міських самокатах, якщо що, реалізований саме таким чином.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Особливості | Ножні гальма, Амортизатор, Підніжка |
| Вага | 4.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 20 см поліуретанові |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 2 299 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в подарунковій коробці - це заводська коробка з глянцевим покриттям, на якій зображено самокат. Комплектується ременем для перенесення, підногою і ключами для регулювання самокату. Колеса 20 см. Перед відправкою все перевіряємо і пакуємо в стрейч, лише після того, як перевірили на справність самокат. В коробці самокат вже зібраний, треба буде його просто розкласти. Дивіться відеоогляд.












