
- Немає в наявності
Дитячий велосипед Royal Star Baby Girl 16" рожевий
4 000 ₴
Royal Star Baby Girl 16 - призначений для дітей віком 3 – 7 років.
Рама велосипеда має яскраве забарвлення і ніжну, гарну форму. Передні і задні ручні гальма. Педалі крутяться назад через відсутність гальмівний втулки, це дозволяє дитині підібрати зручний момент для початку педалювання.
У комплекті з велосипедом є бічні страхувальні колеса, які допоможуть на початкових етапах дитині тримати рівновагу.
Крила захистять дитину і велосипед від бруду. Заднє крило висувне.
На кермі розташована дзвінок і два ручні гальма. Так само оснащений захистом ланцюга яка буде захищати від бруду.
Передні гальма обідний, задні - барабанні.
Положення керма та сидіння можна налаштувати під дитину по висоті і куту нахилу.
У комплекті йдуть наклейки Royal baby, поднога, відбивачі, дзвіночок, бокові колеса.
Дана модель велосипеда з розмірами колеса 16" підійде дітям віком від 3 до 7 років.
- Рама: Сталь
- Бічні допоміжні колеса
- Пластикові крила (заднє висувне)
- Повний захист ланцюга
- Два ручні гальма
- Дзвіночок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal Baby |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10 кг |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 4 000 ₴











