
Топ продаж
- Немає в наявності
Наждак для трюкового самокату (гриптейп, шкірка) District жовте/вогняне колесо
129 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наждак (гриптейп) для трюкового самокату. Підходить для самокатів зі стандартним чи збільшеним розміром деки. Різний дизайн надасть унікальності самокату, а також надійному зчепленню з поверхнею.
- Високоякісне напилення - забезпечує чудове зчеплення
- самоклеюча основа
- підходить під більшість трюкових самокатів
- різні кольори та графічний дизайн "Scorpion"
- Розмір 48,5 × 10.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Дитячий вік | 16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 100 мм, пластиковий сердечник, покриття поліуретан |
| Вага | 3 кг |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | Поставляється в подарунковій упаковці, кермо і платформа лежать окремо |
- Ціна: 129 ₴
- Спосіб упаковки: Самоклеюча основа, зачистіть деку від бруду і потім клейте новий наждак. Перед відправкою пакуємо в картон






