
Топ продаж
- Немає в наявності
Трюковий самокат Maraton District чорний принт Mortal Combat
1 489 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Maraton District - модель рівня-початківця з колесами 100 мм.
Модель самокату для трюків District вважається початковою, вона підійде для ознайомлення. Це гарне рішення для дітей та підлітків, щоб познайомитися з новим екстремальним видом спорту. Самокат підійде для навчання не дуже складних трюків, стрибків та щоб звикнути до катання.
Рама витримує велику вагу, при цьому вона легка, що не ускладнить райдера під час стрибків та інших трюків.
Зверху наждачне покриття. Колеса не шумлять, м'яко проходять всі нерівності і беруть він удари після приземлення.
Спеціально пророблені підшипники – досить міцні, дають плавний хід та гарний набір швидкості.
- Висота керма: 77 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 85 см
- Висота керма (від хомута до грипсу): 62 см
- Ширина керма: 47 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 50 см (корисна 35 см)
- Покриття Деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо про заднє колесо
- Рульова система: Різьбова
- Хомут: Алюмінієвий 4 болти
- Ширина платформи: 10 см
- Загальна довжина самокату: 66 см (від колеса до колеса)
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 100 мм, пластиковий сердечник, поліуретан.
- Вага: 3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Висота рульової стійки | 62 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 100 мм, пластиковий сердечник, покриття поліуретан |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній FLEX |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | Поставляється в подарунковій упаковці, кермо і платформа лежать окремо |
- Ціна: 1 489 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляется в подарочной упаковке, руль и платформа лежат отдельно, собирается легко












