
- Немає в наявності
Велосипед MTB Ardis Titan 29" розмір рами 21" Tourney
9 800 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Ardis Titan 29 призначений як для заміських прогулянок по пересіченій місцевості, так і для звичайних міських поїздок. Найнер Ardis Titan 29 - гірський велосипед на алюмінієвій рамі з протиударними ободами, 24 передачами і амортизаційною вилкою Suntour з ходом 100 мм і регулюванням жорсткості.
Своєчасне гальмування і безпеку їзди забезпечать дискові гальма Ares з ротором 180 мм.
- Манетки на кермі Shimano ST-EF, чітко перемикають швидкості.
- Система трансмісії Shimano. Система шатунів Shimano алюмінієві.
- Вилка регулюється по жорсткості Suntour з ходом 100 мм
- Боудены протягнуті через раму.
- Рама: Алюмінієвий сплав
- Гальма: Ares 180 мм
- Шатуни: Shimano
- Вилка: Suntour хід 100 мм
- Рульова колонка: Neco 1-1/8"
- Передній перемикач: Shimano Tourney
- Задній перемикач: Shimano Tourney
- Манетки: Shimano ST-EF
- Протиударний обід
- Касета: Shimano CS-HG-41
- Вага: 15.7 кг
- Втулки: алюмінієві
Зовнішній вигляд, незначні характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження, більш детально щодо комплектуючих велосипеда дізнавайтеся перед покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Рік випуску | 2021 |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15.7 кг |
| Вилка | Suntour хід 100 мм |
| Втулки | 36Н під диск, алюміній |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр коліс | 29" |
| Амортизатор задній | Немає |
| Задній перемикач швидкостей | Shimano Tourney |
| Каретка | Neco Картридж |
| Касета | Shimano CS-HG-41 |
| Клас | Гірський: Гірський |
| Комплектація | Документи, відбивачі, педалі |
| Максимальна вага користувача, кг | 100 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Обода | Алюміній подвійний 36Н |
| Передній перемикач швидкостей | Shimano Tourney |
| Підсідельний штир | Алюміній 30.5 мм |
| Розмір рами | 21" |
| Рама | Алюмінієвий сплав |
| Рульова колонка | Neco 1-1/8" |
| Кермо | Алюмінієвий |
| Ручки перемикання (манетки) | SHIMANO ST-EF510 3x8 ск. |
| Ручки керма | Резина |
| Система шатунів | Shimano |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Хардтейл |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Гальма | Ares 180 мм |
- Ціна: 9 800 ₴











