
- Немає в наявності
- Код: Rider.P
Самокат Maraton Rider з ручним гальмом і амортизатором рожевий
2 199 ₴
Міський самокат Maraton Rider – універсальний самокат для дітей та підлітків. Вантажопідйомність 100 кг.
Самокат поєднує у собі найкращі характеристики міських самокатів. Колеса цієї моделі мають діаметр 200 мм. Це сприяє швидкому набору швидкості та плавному катанню. Ручки керма додатково фіксуються ексцентриком, щоб не люфтили при їзді. Комплектується мигалкою та ременем для перенесення. Дивіться фото та відео.
- Додатковий фіксатор ручок керма
- Висота керма: 70 - 92 (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 80-102 см
- Ширина керма: 37 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи 57 см (корисна 37)
- Покриття Деки: наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо об заднє колесо
- Ширина платформи: 11 см
- Загальна довжина самокату: 92 см
- Колеса: 200 мм
- Вага: 4 кг
- Піднога, ремінь, мигалка у комплекті
- Передній амортизатор
- Легка система складання
- Максимальне навантаження до 100 кг
Хочу звернути увагу, що передній амортизатор не такий м'який як на велосипеді, наприклад. Тут просто труба більшого діаметра входить у трубу меншого діаметра і за допомогою невеликого люфта є амортизація, але спрацює вона тільки тоді, коли застосувати до неї вертикальне навантаження, що при звичайній їзді дитини практично нереально - він чисто для галочки, зовсім трохи пом'якшує звичайно, але брати тільки через наявність не варто. Передній амортизатор на всіх міських самокатах, якщо що, реалізований саме таким чином.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Особливості | Ножні гальма, Амортизатор, Ручне гальмо, Підніжка |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 20 см |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Гальма | Задній ножний + ручний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | Поставляється в подарунковій упаковці, вже зібрано |
- Ціна: 2 199 ₴












