
- В наявності
Триколісний самокат Ecoline Cheeto фіолетовий
1 099 ₴
Дитячий триколісний самокат Ecoline Cheeto – призначений для дітей віком від 3 років.
Управління здійснюється нахилом керма вліво-вправо.
Кермо регулюється по висоті, в мінімальному положенні висота керма від платформи 64 см, піднімається до 83 см - це максимально.
У даної моделі дуже зручні прогумовані ручки керма, рука не зісковзне.
Ширина керма 24 див.
Поліуретанові колеса діаметром: передні 120 мм, здвоєні ззаду 80 мм,
жорсткість 78А, колеса світяться під час їзди.
Широка платформа 14 см забезпечить впевненість при їзді, додатково нанесений антиковзкий напис,
що не дасть ніжці дитини зісковзнути.
Довжина всієї платформи 55 см (на платформі, де стоїть нога, корисна довжина 33 см) виготовлена з пластику підвищеної міцності.
Стандартне ножне гальмо об заднє колесо.
- Вантажопідйомність до 60 кг.
- Висота керма 64-83 см (регульована)
- Ширина керма 24 см
- Ширина платформи 14 см
- Довжина платформи 55 см (корисна 33 см)
- Підшипники ABEC-7
- Ніжне гальмо об заднє колесо
- Загальна довжина самокату 61 см
- Кліренс 5 см (від землі до верхньої точки платформи)
- Повертати нахилом керма вліво-вправо
- Колеса: 120 мм передні (світяться) та 80 мм задні (світяться)
- Вага самокату: 3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eco Line |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Міський |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 65 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Фіолетовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 099 ₴









