
- Немає в наявності
Самокат Amigo Quest Sport Super New чорно-синій з ручним гальмом + дзвінок
1 690 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Amigo Quest Sport Super New – самокат з поліуретановими колесами по 20 см переднє і 18 см заднє, переднє світиться, дана модель комплектується ручним гальмом.
Це нова модель 2021 року, детальніше дивіться фото і відеоогляд.
- Висота керма: 65 - 83 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 78 - 96 см
- Ширина керма: 35 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 54 см (корисна 34 см)
- Покриття деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-7
- Ширина платформи: 12 см
- Загальна довжина самоката: 92 см
- Ножний гальмо про заднє колесо + ручний (додатковий упор в заднє колесо)
- Колеса: 20 см (переднє світиться)
- Комплектується: подногой, дзвіночком, шестигранниками, фірмовою упаковкою, ручним гальмом
- Вага: 4.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amigo Sport |
| Кількість коліс | 2 |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.2 кг |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Доставка/Оплата | Поставляється в подарунковій упаковці, вже зібрано |
| Колеса | 20 см переднє, 18 заднє, переднє світиться |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Гальма | Задній ножний + ручний |
- Ціна: 1 690 ₴










