
Топ продаж
- Немає в наявності
Трюковий самокат Explore Wave Classic НІС синій + пега
1 379 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Explore Wave Classic HIC - модель з пластиковими колесами 110 мм і системою компресії HIC, комплектується однією пегою. Дивіться фото і відеоогляд.
- Висота: 76 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 84 см
- Висота керма (від хомута до грипс): 59 см
- Ширина керма: 50 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 50 см (корисна 34 см)
- Покриття деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-7
- Ножний гальмо про заднє колесо
- Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Хомут: Алюмінієвий 4 болта
- Ширина платформи: 10 см
- Загальна довжина самоката: 68 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 110 мм, пластиковий диск
- В комплекті 1 пега
- Вага: 2.9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 59 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 2.9 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна,Канада |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 110 мм, сердечник пластиковий |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | Поставляється в подарунковій упаковці, кермо і платформа лежать окремо |
- Ціна: 1 379 ₴












