
- Немає в наявності
Електросамокат Maraton Joyor A3 Lux бірюзовий
15 999 ₴
Вага Joyor A3 Lux становить лише 12,5 кг, так що його легко може нести кожен. Доп. акумулятор підвищує вагу на 1,5 кг.
Joyor A3 Lux вийшов з характеристик двох улюблених моделей Xiaomi Mijia M365 і Ninebot ES2 (ES4). Виробник узяв все найкраще в двох моделей і створив JoyorA3.
На відміну від більшості моделей, у Joyor A3 можна вибрати колір корпусу.
Виробник випускає його в 4 різних кольорах: Червоний, жовтий, білий, чорний, бірюзовий.
Їздити на Джойор А3 можна зі швидкістю до 25 км/год і проїхати без підзарядки до 25 км. Якщо такого пробігу недостатньо, то можна докупити додаткову батарею, аби подовжити радість від катання на улюбленому самокаті так як є можливість підключення додаткової батареї 5.2 Ah. (йде в комплекті)
Основний акумулятор ємністю 280Wh (36V 7.8 Ah)
Мотор, розташований в передньому колесі, номінальною потужністю 350W, максимальна потужність досягає 700W.
Стежити за швидкістю і зарядом батареї можна під час їзди за допомогою дисплея, який вбудований прямо в кермо.
Підсвічування электросмоката Joyor A3 Lux представлена:
- фарою спереду, яка відмінно висвітлює дорогу,
- стоп-сигналом ззаду, вбудованим в заднє крило,
- декоративними світлодіодними стрічками з боків деки, колір світіння яких можна настроювати в додатку на телефоні.
Самокат легко і швидко складається. Рульова стійка притискається до деки, таким, чином, самокат стає більш компактним.
Колеса, діаметром 8 дюймів, литі, тобто їх не можна проколоти. В той же час вони перфоровані, а значить, м'які. Крім того, переднє колесо обладнана амортизатором, який ще більше пом'якшує їзду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | 280Wh (36V 7.8 Ah) |
| Вага | 12,5 кг |
| Вага в упаковці, кг | 13 |
| Вікова категорія | One size,Підліткові,Дитячі,Дорослі |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років |
| Діаметр коліс | 8" |
| Додаткові характеристики | стоп-сигнал ззаду, вбудована в заднє крило |
| Додатковий текст | безвоздушные шини, які не бояться проколу |
| Запас ходу | 25 км |
| Зарядний пристрій | В комплекті |
| Ландшафт | Газон,Тротуарна плитка,Бруківка,Грунтова дорога,Асфальт |
| Максимальна рекомендована навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Потужність | 700 Вт (2 x 350 Вт) |
| Призначення | Для дорослих |
| Особливості | З підсвічуванням,З LED-дисплеєм,З підтримкою ПО |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Шини | 8" |
- Ціна: 15 999 ₴




