
Топ
- Немає в наявності
Беговел Maraton Royal Carbon 12" лимонный
3 699 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Беговел детский Maraton Royal с надувными колесами и карбоновой рамой
Детский беговел Maraton Royal - отличное решение для развития моторики и быстрого обучения держать равновесие. Модель выполнена в ярких и стильных дизайнерских решениях, поэтому юные райдеры всегда будут в центре внимания.
Беговел Maraton Royal имеет легкую карбоновую раму, обеспечивающую полную безопасность во время движения. Отлично подходит для возраста ребенка от 2 до 6 лет.
Характеристики:
- Диаметр колес: 12" (дюйм) - 30,5 см
- Ширина колес: 48 мм
- Тип коліс: Надувні
- Загальна довжина: 95 см
- Висота від підлоги до керма: 55 см
- Ширина керма: 39 см
- Матеріал рами: Карбон
- Матеріал сидіння: Шкіра
- Сидіння регулюється по висоті: від підлоги хв. 34 см, - 58 см макс.
- Матеріал грипс: Гума
- Вага: 4.2 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Карбон |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Надувні колеса | Так |
| Довжина | 95 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 55 см |
| Вага | 4.2 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Діаметр коліс | 12" |
| Вид | Беговел |
| Дитячий вік | 3.5 року,2.5 роки,6 років,5 років,4 роки,3 роки,2 роки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип рами | Без амортизації |
| Кількість швидкостей | 1 |
- Ціна: 3 699 ₴











