
Топ
- Немає в наявності
Самокат трюковий Explore Mystique Super HIC жовтий + пеги
1 459 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Explore Mystique Super HIC - модель з алюмінієвими колесами 110 мм та системою компресії HIC. Дивіться фото та відео.
- Висота: 81 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 89 см
- Висота керма (від хомута до грипсу): 65 см
- Ширина керма: 55 см
- Матеріал грипс: гума
- Довжина платформи: 50 см (корисна 35 см)
- Покриття деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо об заднє колесо
- Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Хомут: Алюмінієвий 4 болти
- Ширина платформи: 10 см
- Загальна довжина самокату: 69 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 110 мм, алюмінієвий сердечник
- У комплекті 2 пеги
- Вага: 3.3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 65 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна,Канада |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 110 мм, сердечник дюралевий |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній FLEX |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | Поставляється в подарунковій упаковці, кермо і платформа окремо |
- Ціна: 1 459 ₴












