
- Немає в наявності
Велосипед гірський Ardis Titan HB 29" розмір рами 19,5"
13 000 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Ardis Titan 29 HB призначений як для заміських прогулянок по пересіченій місцевості, так і для звичайних міських поїздок. Найнер Ardis Titan 29 - гірський велосипед на алюмінієвій рамі з протиударними ободами, 24 передачами і амортизаційною вилкою Suntour XCT з ходом 100 мм і регулюванням жорсткості.
Своєчасне гальмування і безпеку їзди забезпечать гідравлічні дискові гальма Shimano з ротором 160 мм.
- Манетки на кермі Shimano ST-EF, чітко перемикають швидкості.
- Система трансмісії Shimano. Система шатунів Shimano алюмінієві.
- Вилка регулюється по жорсткості Suntour XCT з ходом 100 мм
- Боудены протягнуті через раму.
- Рама: Алюмінієвий сплав
- Гальма: Shimano 160 мм гідравліка
- Шатуни: Shimano
- Вилка: Suntour XCT хід 100 мм
- Рульова колонка: Neco 1-1/8"
- Передній перемикач: Shimano Altus
- Задній перемикач: Shimano Acera
- Манетки: Shimano ST-EF
- Протиударний обід Gravity
- Касета: Shimano CS-HG-41
- Втулки: Quando алюмінієві
- Вага: 15.7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15.7 кг |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Перемикання швидкостей | Ручне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19.5" |
| Зріст велосипедиста | 172-180 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15.7 кг |
| Вилка | Suntour XCT хід 100 мм |
| Втулки | Quando алюмінієві |
| Винос керма | Алюмінієвий |
| Гарантійні умови | Детальніше  |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр коліс | 29" |
| Амортизатор задній | Немає |
| Задній перемикач швидкостей | Shimano Acera |
| Каретка | Neco Картридж |
| Касета | Shimano CS-HG-41 |
| Клас | Гірський |
| Комплектація | Поднога, документи, відбивачі, педалі |
| Максимальна вага користувача, кг | 100 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Обода | Протиударні |
| Педалі | Метал |
| Передній перемикач швидкостей | Shimano Altus |
| Підсідельний штир | Алюмінієвий |
| Рама | Алюмінієвий сплав |
| Рульова колонка | Neco 1-1/8" |
| Кермо | Алюмінієвий |
| Ручки перемикання (манетки) | SHIMANO ST-EF |
| Ручки керма | Резина |
| Система шатунів | Shimano |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Хардтейл |
| Тип гальм | Дискові гідравлічні |
| Гальма | Shimano 160 мм гідравліка |
- Ціна: 13 000 ₴











