
- В наявності
Двоколісний Самокат Maraton Leader червоний + ремінь
2 599 ₴
Самокат Maraton Leader оснащений переднім та заднім амортизаторами, що у сукупності з 200 мм колесами шириною 30 мм та спеціальним поліуретановим покриттям згладжує нерівності дороги.
У колесах використовують підшипники стандарту ABEC 9.
Заднє колесо оснащене гальмом-крилом на яке встановлено бризковик з червоним світловідбивним елементом.
Спеціальні пази в рукоятках та широкий затискач керма усувають люфт у місцях кріплення, що часто є джерелом стороннього шуму.
Кермо фіксується у трьох положеннях – від 82 до 103 см від поверхні.
Міцна алюмінієва дека шириною 14 см та довжиною 46 см покрита протиковзкою гумою. Для зручності паркування самокат обладнаний підніжкою, що складається.
Система складання виконана за схемою Push&Fold. Ця перевірена часом надійна система повністю виключає люфт у місці складання.
- Висота керма: 72 – 93 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 82-103 см
- Ширина керма: 39 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 46 см (корисна 34 см)
- Покриття деки: Гума
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо об заднє колесо + ручне
- Ширина платформи: 14 см
- Загальна довжина самокату: 95 см
- Колеса: 20 см, пластиковий сердечник, поліуретан.
- Вага: 5.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 90 см |
| Особливості | Ножні гальма, Ручне гальмо, Амортизатор, Підніжка |
| Вага | 5.5 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 20 см |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний + ручний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | Поставляється вже зібраним, в подарунковій упаковці |
- Ціна: 2 599 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в заводському пакуванні, складений, для експлуатації треба буде просто розкласти. Всі ліфти і зажими прибрані, перед відправкою перевіряємо на відсутність браку, подряпин і тд. Доставка через НП 1 день, сьогодні замовили і завтра отримали, якщо якийсь віддалений пункт тоді може бути і два дні. Доставка через точку видачі Розетка 2-4 дні (безкоштовно). Оплата, як Вам зручно.












