
- Немає в наявності
Пенні борд Maraton Amarvel вогонь
349 ₴
Пенниборд Maraton Amarvel відрізняється своєю маневреністю, легкістю і яскравим дизайном. За рахунок своїх характеристик він відмінно підходить для дітей від 4 років. Завдяки особливому стилю, надійності і практичності його воліють мільйони райдерів всього світу. Верх деки забезпечує відмінне зчеплення з ногою, а дека шириною 15 см відмінно підійде для новачків. Підшипник ABEC-7 Chrome і поліуретанові колеса забезпечать безшумне пересування.
Дека пенниборда довжиною 55 см виготовлена з якісного полікарбонату, що робить його дуже гнучким і міцним. Якісна підвіска з надміцного алюмінію і м'якою амортизації, що дозволяє легко керувати ним і відчувати себе впевнено катаючись на даному пенниборде.
- Безшумні колеса
- Маневреність
- Яскравий і незвичайний дизайн
- Підходить для дітей, підлітків
- Надміцна алюмінієва підвіска
- Витримує до 80 кг
- Гнучкий і міцний
- Антиковзка дека
- Матеріал деки: полікарбонат
- Форма деки: кінцевий загин Single Kick
- Довжина деки: 55 см
- Ширина деки: 15 см
- Підшипники: ABEC 7 Chrome
- Жорсткість коліс: 78
- Матеріал коліс: PU Поліуретан
- Діаметр коліс: 60 мм
- Ширина коліс: 45 мм
- Амортизація, завдяки якій легко керувати пеннибордом
Пенниборд Maraton Amarvel відрізняється своєю маневреністю, легкістю і яскравим дизайном. За рахунок своїх характеристик він відмінно підходить для дітей від 4 років. Завдяки особливому стилю, надійності і практичності його воліють мільйони райдерів всього світу. Верх деки забезпечує відмінне зчеплення з ногою, а дека шириною 15 см відмінно підійде для новачків. Підшипник ABEC-7 Chrome і поліуретанові колеса забезпечать безшумне пересування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.6 г |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Жорсткість коліс | 78А |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал деки | Пластик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Стан | Новий |
| Тип | Пенні борд |
| Товщина коліс | 45 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір коліс | 60×45 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | Антиковзка дека |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Особливості матеріалу деки | Полікарбонат |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років,4 роки |
| Довжина, см | 55 |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Ширина, див | 15 |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Стать | Для хлопчиків,Для дівчаток |
| Форма деки | кінцевий загин Single Kick |
| Діаметр коліс, мм | 60 |
| Розмір деки | 55" х 15" |
- Ціна: 349 ₴












