
Топ продаж
- В наявності
Лонгборд Maraton Monza Dancing
1 489 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лонгборд Maraton Monza Dancing
- Матеріал деки: канадський клен
- Розмір: 104 х 24 см
- Форма деки: плоский конкейв (concave)
- Дека з прорізами для підвіски
- Верхня частина: наждак
- Нижня частина: графіка
- Підвіска: алюміній
- Колеса: PU
- Амортизатори: поліуретан 92А;
- Підшипники: АВЕС-7;
- Максимальна вага користувача: 100 кг;
- Кліренс 9
- Ширина між колесами 26,5 см (від краю до краю)
- Вага: 2.9 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Лонгборд |
| Матеріал деки | Клен |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Жорсткість коліс | 78А |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Діаметр коліс | 70 мм |
| Товщина коліс | 40 мм |
| Вага | 2.8 г |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості матеріалу деки | 6 шарів клена |
| Додаткові характеристики | Ширина між колесами 26,5 см (від краю до краю) |
| Ширина, див | 24 |
| Підшипники | ABEC 7 |
| Форма деки | плоский конкейв (concave) |
| Діаметр коліс, мм | 70 |
| Розмір деки | 104 х 24 см |
| Вага в упаковці, кг | 2.9 кг |
- Ціна: 1 489 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляется собранным, пакуем в картон для отправки












