
- Немає в наявності
Самокат Maraton Sport 145 мм, рожевий + ремінь
1 579 ₴
Самокат Maraton Sport 145 - ідеальний самокат для дітей від 4 років, що починають їздити. Передній амортизатор сприяє більш комфортному катанню, пом'якшує характерні вібрації при їзді по нерівній дорозі. Ручка самоката регулюється по висоті під зростання дитини. Поліуретанові колеса на підшипнику ABEC-9 дадуть хороший накат.
- Діаметр коліс 145 мм
- Максимальне навантаження до 100 кг
- Рекомендоване навантаження до 80 кг
- Платформа з наждачною поверхнею, щоб не зісковзувала нога
- Ремінь для зручного транспортування
- Рама повністю алюмінієва
- Підніжка
- Ручки на кермі - гумові, зносостійкі
- Передній амортизатор
- Легка система складання
- Висота керма: 62 - 79 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 68-87 см
- Ширина керма: 35 см
- Довжина платформи: 48 см (корисна 32)
- Ніжне гальмо об заднє колесо
- Ширина платформи: 10 см
- Загальна довжина самокату: 77 см
- Вага: 2.8 кг
Хочу звернути увагу, що передній амортизатор не такий м'який як на велосипеді, наприклад. Тут просто труба більшого діаметра входить у трубу меншого діаметра і за допомогою невеликого люфта є амортизація, але спрацює вона тільки тоді, коли застосувати до неї вертикальне навантаження, що при звичайній їзді дитини практично нереально - він чисто для галочки, зовсім трохи пом'якшує звичайно, але брати тільки через наявність не варто. Передній амортизатор на всіх міських самокатах, якщо що, реалізований саме таким чином.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 145 мм |
| Висота рульової стійки | 62 см |
| Особливості | Ножні гальма, Амортизатор, Підніжка |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Міський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років,4 роки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 145 мм |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | В подарунковій коробці, вже зібрано |
- Ціна: 1 579 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в подарунковій коробці - це заводська коробка з глянцевим покриттям, на якій зображено самокат. Комплектується ременем для перенесення, підногою і ключами для регулювання самокату. Колеса 14,5 см. Перед відправкою все перевіряємо і пакуємо в стрейч, лише після того, як перевірили на справність самокат. В коробці самокат вже зібраний, треба буде його просто розкласти. Дивіться відеоогляд.












