
- Немає в наявності
Трюковий самокат Maraton Versa сірий + пеги
1 799 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Maraton Versa сірого кольору - модель середнього рівня з колесами 110 мм і системою компресії HIC.
Трюкової самокат Versa – ідеальна модель як для початківців, так і для досвідчених хлопців. Він сконструйований з мінімальним набором технологічних особливостей, при цьому збережено висока якість та оригінальний дизайн виконання.
Двоколісний самокат призначений для виконання трюків початкового рівня. Але він також підійде і для досвідчених райдерів, так як його міцна конструкція витримує навантаження до 100 кг і дозволяє виконувати трюки та стрибки різного ступеня складності.
- Висота 74 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма 82 см
- Висота керма (від хомута до грипс) 57 см
- Ширина керма 47 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи 50 см (корисна 35 см)
- Покриття Деки: Наждачка
- Підшипники ABEC-9
- Ножний гальмо про заднє колесо
- Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Хомут: Алюмінієвий 3 болта
- Ширина платформи 11 см
- Загальна довжина самоката 70 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 110 мм, дюраль диск
- В комплекті 2 пеги
- Вага: 3,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 57 см |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Колеса | 110 мм, дюралевий литий диск |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Гальма | Ножний гальмо про заднє колесо Flex |
- Ціна: 1 799 ₴











