
- Немає в наявності
Велосипед 26" Crossride Shark 14" чорний
3 900 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипед Crossride Shark 26 – гірський велосипед для початківців. Основу конструкції моделі становить рама з Hi-Ten сталі. Трансмісія SunRun – 21 швидкість, але цього достатньо для подолання складних гірських ділянок. Колеса діаметром 26 дюймів взуті в покришки CST – дуже впевнені і чіпкі. Гальма V-Brake відмінно виконують свою роботу.
Амортизаційна вилка Crossride з ходом 50 мм згладжувати нерівності дорожнього покриття і дозволить насолодитися плавною їздою.
- Рама: Сталевий сплав Hi-Ten
- V-brake гальма
- Передній перемикач: SunRun
- Задній перемикач: SunRun
- Перемикачі на кермі: SunRun (напівавтомати)
- Каретка: NECO картридж
- Задні зірки: SunRun
- Шатуни: Neco, сталеві.
- Втулки: Shunfeng
- Протиударний обід Gravity
- Вага велосипеда: 16 кг
Зовнішній вигляд, незначні характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження, більш детально щодо комплектуючих велосипеда дізнавайтеся перед покупкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossride |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | З 12 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рік випуску | 2021 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Перемикання швидкостей | Ручне, Автоматичне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 14" |
| Зріст велосипедиста | 150-165 |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Хід вилки | 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 16 |
| Вилка | Амортизаційна, хід 50 мм |
| Втулки | Shunfeng |
| Винос керма | Сталь |
| Гарантійні умови | Детальніше  |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр коліс | 26" |
| Амортизатор задній | Немає |
| Задній перемикач швидкостей | SunRun |
| Клас | Гірський |
| Комплектація | Документи, відбивачі, педалі |
| Максимальна вага користувача, кг | 100 |
| Матеріал рами | Сталь |
| Обода | Gravity |
| Педалі | Пластик |
| Передній перемикач швидкостей | SunRun |
| Покришки | CST |
| Ручки перемикання (манетки) | SunRun |
| Ручки керма | Гумові |
| Система шатунів | Neco |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Хардтейл |
| Тип гальм | Ободні |
| Гальма | v-brake |
- Ціна: 3 900 ₴











