
Топ
- В наявності
Велосипед підлітковий 24" Ardis Cleo 13" біло-бірюзовий
9 727 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ardis Cleo 24" - підлітковий велосипед на алюмінієвій рамі, протиударними ободами і обладнанням Shimano.
21 швидкість з перемикачами на кермі Shimano ST-EF410 3х7 дозволить легко перемикати передачі коли це буде потрібно.
Амортизаційна вилка Zoom хід 50 мм згладжувати нерівності дорожнього покриття і дозволить насолодитися плавною їздою.
Дискові гальма ARES зроблять поїздку безпечної завдяки роторам 160 мм гальмування буде плавним і своєчасним.
Передній перемикач швидкостей Shimano FD-TY300 Tourney і задній Shimano RD-TY300 Tourney забезпечать надійність і своєчасність перемикання швидкостей при їзді.
- Рама: Алюмінієвий сплав
- Дискові гальма Ares 160 мм
- Передній перемикач: Shimano FD-TY300 Tourney
- Задній перемикач: Shimano RD-TY300 Tourney
- Перемикачі на кермі: ST-EF410
- Каретка: NECO картридж
- Задні зірки: Shimano MF-TZ500-7 QD 14-28 зуб
- Шатуни: Prowheel, сталеві.
- Втулки: Shunfeng під дискове гальмо, алюміній
- Протиударний обід Gravity
- Вага велосипеда: 15,3 кг
Зовнішній вигляд, незначні характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження, більш детально щодо комплектуючих велосипеда дізнавайтеся перед покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Рік випуску | 2021 |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15,3 |
| Вилка | Zoom хід 50 мм |
| Втулки | Shunfeng під дискове гальмо, алюміній |
| Винос керма | Ardis, алюмінієвий |
| Гарантійні умови | Детальніше  |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр коліс | 24" |
| Амортизатор задній | Немає |
| Задній перемикач швидкостей | Shimano Tourney |
| Каретка | Neco Картридж |
| Клас | Підлітковий,Дитячий,Жіночий,Гірський |
| Комплектація | документи, поднога, відбивачі, педалі |
| Максимальна вага користувача, кг | 100 |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Обода | Gravity протиударний |
| Педалі | Пластик |
| Передній перемикач швидкостей | Shimano Tourney |
| Покришки | CST |
| Розмір рами | 13" |
| Рама | Алюмінієвий сплав |
| Рульова колонка | Neco |
| Ручки перемикання (манетки) | Shimano ST-EF410 |
| Ручки керма | Резина |
| Сідло | Ardis |
| Система шатунів | Prowheel |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Хардтейл |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Гальма | Ares 160 мм |
| Колір | Біло-бірюзовий |
| Ланцюг | KMC |
- Ціна: 9 727 ₴
- Спосіб упаковки: Для відправки необхідно упаковати велосипед у коробку, так як із заводу він йде вже зібраним на 80 відсотків без картону, ми акуратно запакуємо та відправимо











