
- В наявності
Велосипед підлітковий 24" Ardis Cleo 13" чорно-бірюзовий
9 727 ₴
Ardis Cleo 24" - підлітковий велосипед на алюмінієвій рамі, протиударними ободами та обваженням Shimano.
21 швидкість з перемикачами на кермі Shimano ST-EF410 3х7 дозволить легко перемикати передачі коли це буде потрібно.
Амортизаційна вилка з локаутом хід 50 мм згладжуватиме нерівності дорожнього покриття і дозволить насолодитися плавною їздою.
Дискові гальма зроблять подорож безпечною завдяки роторам 160 мм гальмування буде плавним і своєчасним.
Передній перемикач швидкостей Shimano FD-TY300 Tourney та задній Shimano RD-TY300 Tourney забезпечать надійність та своєчасність перемикання швидкостей при їзді.
- Рама: Алюмінієвий сплав
- Дискові гальма з ротором 160 мм.
- Передній перемикач: Shimano FD-TY300 Tourney
- Задній перемикач: Shimano RD-TY300 Tourney
- Перемикачі на кермі: ST-EF410
- Каретка: NECO B910P картридж
- Задні зірки: Shimano MF-TZ500-7 QD 14-28 зуб
- Шатуни: Neco, сталеві.
- Втулки Shunfeng під дискове гальмо, алюміній
- Протиударний обід Gravity
- Вага велосипеда: 15,3 кг
Зовнішній вигляд, незначні характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення, детальніше щодо комплектуючих велосипеда дізнавайтеся перед покупкою. Фото та відео знімали особисто ми, магазин bikefriend, тому все відповідає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір рами | 13" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Бірюзовий |
| Конструкція вилки | Пружинна |
| Хід вилки | 50 мм |
| Вага | 15 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 120-145 |
| Рік випуску | 2025 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Перемикання швидкостей | Ручне, Автоматичне, переднє перемикання швидкостей, заднє перемикання швидкостей |
| Ріст велосипедиста (см) | 130 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Хардтейл |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Діаметр коліс | 24" |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Клас | Підлітковий,Дитячий,Жіночий,Гірський |
| Комплектація | документи, поднога, відбивачі, педалі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Передній перемикач швидкостей | Shimano Tourney |
| Система шатунів | Prowheel |
| Сідло | Ardis |
| Ручки перемикання (манетки) | Shimano ST-EF410 |
| Каретка | Neco Картридж |
| Ланцюг | КМС |
| Максимальна вага користувача, кг | 100 |
| Гарантійні умови | Детальніше  |
| Рама | Алюмінієвий сплав |
| Амортизатор задній | Немає |
| Втулки | Shunfeng під дискове гальмо, алюміній |
| Винос керма | Ardis, алюмінієвий |
| Обода | Gravity протиударний |
| Рульова колонка | Neco |
| Педалі | Пластик |
| Тип гальм | Дискові механічні |
| Покришки | CST |
| Задній перемикач швидкостей | Shimano Tourney |
| Ручки керма | Резина |
| Вилка | Zoom хід 50 мм |
| Вага (кг) | 15,3 |
- Ціна: 9 727 ₴
- Спосіб упаковки: Для відправки необхідно упаковати велосипед у коробку, так як із заводу він йде вже зібраним на 80 відсотків без картону, ми акуратно запакуємо та відправимо












