
Топ продаж
- Немає в наявності
Самокат Maraton Concept 210 фіолетовий з дисковим гальмом + підніжка та ліхтарик
3 189 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат Maraton Concept 210 - модель для дітей та підлітків, також можуть кататися і дорослі, самокат витримує 100 кг. Розрахований на вік від 8 років міцний та надійний самокат з двома амортизаторами та дисковим ручним гальмом. Великі поліуретанові колеса діаметром 210 мм додадуть добрий накат.
Кермо самоката регулюється за висотою від 75 см для дітей і до 92 см для дорослих, якщо міряти від платформи. Грипси самокату гумові і мають бічну захист від ударів, так само є замок фіксації ручок для усунення люфту, що робить самокат тихим під час прогулянки.
Дека самокату має сучасну систему складання, з якою може впоратися навіть дитина, а цікавий зовнішній вигляд самокату досягнуто за рахунок зручної системи складання.
- Висота 75 - 92 (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма 85-102 см
- Ширина керма: 39 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 50 см (корисна 35)
- Покриття деки: наждак
- Підшипники ABEC-7
- Ніжне гальмо об заднє колесо + ручне дискове
- Ширина платформи: 16 см
- Загальна довжина самокату: 92 см
- Колеса: 210 мм
- Передній та задній амортизатори
- Підніжка
- Вага: 6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 210 мм |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Захисний бортик, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 6 кг |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 210 мм |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний + ручний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 3 189 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в заводській упаковці, вже зібраний, ключі в комплекті, перед відправкою перевіряємо, щоб все працювало і навіть налаштовуємо дискові гальма і систему складання щоб все чітко працювало, щоб Вам не довелося розробляти все нові механізми вручну. Доставка через нову пошту 1 день, сьогодні замовив та завтра отримали, якщо якийсь віддалений пункт тоді може бути і два дні. Доставка через точку видачі Розетка 2-5 днів, безкоштовно. Оплата, як Вам зручно.












