
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: Scorpion.B
Трюковий самокат Maraton Scorpion синій + пеги
1 899 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Maraton Scorpion - модель з алюмінієвими колесами 110 мм і системою компресії HIC.
Модель самокату для трюків Scorpion вважається початковою, вона підійде для ознайомлення. Так само зможуть кататися вже райтери які каталися на початкових самокатах, так як характеристики тут трохи краще ніж у найдешевших самокатів початкового рівня. Це гарне рішення для дітей та підлітків, щоб познайомитися з новим екстремальним видом спорту. Самокат підійде для навчання не дуже складних трюків, стрибків та щоб звикнути до катання.
- Висота керма: 78 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 84 см
- Висота керма (від хомута до грипсу): 60 см
- Ширина керма: 47 см
- Довжина платформи: 50 см (корисна 35 см)
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо об заднє колесо
- Система компресії: HIC
- Ширина платформи: 11 см
- Загальна довжина самокату: 68 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 110 мм, алюмінієвий литий диск, покриття зовні поліуретан
- Вага: 3.75 кг
- У комплекті 2 пеги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 60 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.75 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 110 мм дюралевий диск |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 1 899 ₴











