
Топ
- Немає в наявності
Трюковий самокат Maraton SubZero неохром + пеги
3 899 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат Maraton SubZero для екстремального катання
Трюковий самокат Maraton SubZero - це самокат нового покоління для підлітків і дорослих. Практичний і універсальний варіант для катання по вулицях і в парку.
Сплав, з якого складається самокат, дуже стійкий до впливу навколишнього середовища. Посилена Платформа, що дає можливість тримати вагу навіть дорослої людини, не кажучи вже про підлітків. Зверху є спеціальне покриття – грип-тейп (наждак), підвищують зчеплення підошви і платформи самоката при катанні.
- Висота керма 79 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма 88 см
- Висота керма (від хомута до грипс) 61 см
- Ширина керма 52 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи 50 см (корисна 35 см)
- Покриття Деки: Наждачка
- Підшипники ABEC-9
- Ножний гальмо про заднє колесо
- Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Хомут: Алюмінієвий 4 болта
- Ширина платформи 11 см
- Загальна довжина самоката 70 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 120 мм, дюралевий диск
- У комплекті дві пеги
- Вага: 3.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.8 кг |
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Особливості | Ножні гальма |
| Висота рульової стійки | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 12 см, дюраль |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 3 899 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в заводській коробці, кермо та платформа лежать у коробці, збирається легко (дивіться відеоогляд). Перед відправкою все перевіряємо щоб не було браку, подряпин і тд.











