
- Немає в наявності
Двоколісний Самокат Maraton Delta з ручним гальмом і амортизатором зелений
2 199 ₴
Самокат Maraton Delta - модель для дітей і підлітків, розрахований на вік від 5 років, і з максимальним навантаженням до 100 кг. Міцний і надійний самокат з переднім амортизатором, ручним і ножним гальмом. Великі поліуретанові колеса діаметром 180 мм, додадуть хороший накат. Колеса самоката оснащені ексклюзивною системою поглинання ударів для більш плавного переміщення.
Особливості самоката Maraton Delta:
- Висота керма: 61 - 80 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 72- 89 см
- Ширина керма: 39 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 53 см (корисна 31 см)
- Покриття деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-7
- Ширина платформи: 12 см
- Загальна довжина самоката: 84 см
- Ножні гальма об заднє колесо + ручний (додатковий упор в заднє колесо)
- Колеса: 18 см
- Комплектується: подногой, дзвіночком, шестигранниками, фірмової упаковкою, ручним гальмом
- Вага: 4 кг
Хочу звернути увагу, що передній амортизатор не такий м'який як на велосипеді, наприклад. Тут просто труба більшого діаметра входить у трубу меншого діаметра і за допомогою невеликого люфта є амортизація, але спрацює вона тільки тоді, коли застосувати до неї вертикальне навантаження, що при звичайній їзді дитини практично нереально - він чисто для галочки, зовсім трохи пом'якшує звичайно, але брати тільки через наявність не варто. Передній амортизатор на всіх міських самокатах, якщо що, реалізований саме таким чином.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 180 мм |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Особливості | Ножні гальма, Ручне гальмо, Амортизатор, Підніжка |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Звичайний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 18 см |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Ручний і ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 2 199 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляется в подарочной упаковке, уже собранПоставляється в подарунковій коробці - це заводська коробка з глянцевим покриттям, на якій зображено самокат. Комплектується ременем для перенесення, підногою і ключами для регулювання самокату. Колеса 18 см. Перед відправкою все перевіряємо і пакуємо в стрейч, лише після того, як перевірили на справність самокат. В коробці самокат вже зібраний, треба буде його просто розкласти. Дивіться відеоогляд.












