
- Немає в наявності
Самокат триколісний Maraton Golf G дитячий фіолетовий
1 559 ₴
Триколісний самокат Maraton Golf G – це стійкий і дуже практичний самокат для дитини. Ручку можна скласти легким рухом, що дуже зручно при транспортуванні і зберіганні. Широкі колеса підвищують прохідність в кілька разів порівняно з іншими самокати. Колеса світяться під час руху, чим швидше їхати, тим яскравіше світити.
Цей самокат підходить для дітей від 2-3-х років і може служити протягом багатьох сезонів. Навіть підліткам 10 років буде комфортно кататися на такому самокаті. Це було досягнуто завдяки великій платформі, найширша частина 14 сантиметрів. Також вона посилена спеціальним ребрами жорсткості, що дає можливість тримати вага до 75 кілограм. Нижня частина платформи додатково захищена міцним пластиком, щоб камені або інші перешкоди на дорозі не пошкодили основні елементи самоката. Зверху є спеціальні анти-ковзні елементи, підвищують зчеплення підошви.
Складаються ручка дасть комфорт при транспортуванні даного самоката і заощадить час на його розбиранні. Ви це точно оціните при поїздках, які потрібно буде взяти улюблений транспорт вашої дитини. Для того, щоб скласти кермо, потрібно просто натиснути на кнопку і провернути кермо до платформи.
Кермо регулюється по висоті, що дає вибір для комфортного розташування під вашої дитини.
Особливу увагу заслуговують великі колеса трьох колісного самоката для дитини, вони не тільки більше в діаметрі, але також і в ширину. Чим більше колеса, тим краще стійкість. Ще це дає можливість краще тримати швидкість і менше штовхати ногою. Такі колеса поглинають вібрації від нерівностей на дорогах більше, ніж маленькі, за рахунок чого, вони не доходять до ніг дитини і не дають втомитися від катання. Також, це прохідність, яка дуже до речі на наших тротуарах і дорогах. Під прохідністю самоката передбачають: проїзд без особливого зниження швидкості транспортом тріщин і невеликих ям на тротуарі.
- Висота керма: 58 - 71 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 63-77 см
- Ширина керма: 28 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 60 см (корисна 25)
- Покриття Деки: пластик з прогумованою поверхнею
- Підшипники: ABEC-7
- Світяться колеса
- Ножний гальмо про заднє колесо
- Ширина платформи: 14 см
- Загальна довжина самоката: 60 см
- Повертати нахилом керма вліво-вправо
- Колеса: 120 мм переднє, 90 мм заднє
- Вага: 2,8 кг
- Грузопдъемность до 80 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 4 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Особливості | Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс |
| Вага | 2.8 кг |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Звичайний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 3.5 року,2.5 роки,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років,4 роки,3 роки,2 роки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | світяться |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 1 559 ₴
- Спосіб упаковки: В подарочной коробке, уже собран, надо только прикрутить ручки руля (в видеообзоре показано)












