
Топ продаж
- Немає в наявності
Триколісний самокат Maraton Pony дитячий білий
1 700 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий самокат Maraton Pony - нова модель зі елементами, що світяться, зручний і стильний.
Триколісний самокат своєю стійкою конструкцією дозволяє дитині простіше та безпечніше освоїти процес катання. А міцний пластик, з якого виготовлена ця модель, робить катання ще безпечнішим і надійнішим.
Це гарний вибір для вашої дитини.
- Висота керма: 50 – 72 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 58-79 см
- Ширина керма: 29 см
- Максимальне навантаження: 70 кг
- Складна конструкція (ручка та фіксується на нижній стороні деки)
- Ширина платформи: 13 см
- Загальна довжина самокату: 66 см
- Довжина платформи: 45 см (корисна 31)
- Кількість коліс: 3
- Колеса, що світяться
- Підшипники: АВЕС 7
- Діаметр коліс: переднє 120 мм, заднє 90 мм
- Ширина коліс: 31 мм
- Матеріал коліс: PU Поліуретан
- Гальмо: Заднє ножне
- Вага: 3.2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 79 см |
| Особливості | Амортизатор, Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс |
| Вага | 3.2 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 3.5 роки,6 років,5 років,4 роки,3 роки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | світяться |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 1 700 ₴
- Спосіб упаковки: В подарочной коробке, руль и платформа лежат отдельно, собирается легко












