
Топ продаж
- Немає в наявності
Самокат трюковый Explore Wave Classic синий + пега
1 699 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для экстремального катания Explore Wave Classic синего цвета - модель начинающего уровня с колесами 110 мм и резьбовой системой компрессии.
- Высота руля 76 см (от платформы)
- Общая высота от пола до руля 83 см
- Высота руля (от хомута до грипс) 59 см
- Ширина руля 46 см
- Длина платформы 50 см (полезная 35 см)
- Подшипники ABEC-9
- Ножной тормоз о заднее колесо
- Резьбовая система компрессии
- Ширина платформы 10 см
- Общая длина самоката 67 см
- Руль вращается на 360 градусов
- Колеса: 110 мм, пластиковый диск
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 59 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Дитячий вік | 16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 110 мм, сердечник пластиковий |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 1 699 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляется в подарочной упаковке, руль и платформа лежат отдельно, собирается легко












