
Топ продаж
- Немає в наявності
Самокат трюковий Maraton Extreme чорний
1 499 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий самокат Maraton Extreme - це самокат для дітей та підлітків, практичний та універсальний варіант для катання вулицями та в парку.
Призначений для дітей віком від 6 років. Рама самокату виконана з алюмінію, кермо із сталевого сплаву.
- Висота 75 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма 83 см
- Висота керма (від хомута до грипсу) 58 см
- Ширина керма 47 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи 50 см (корисна 36 см)
- Покриття Деки: Наждак
- Підшипники ABEC-9
- Ніжне гальмо про заднє колесо
- Рульова система: Різьбова система компресії
- Хомут: Алюмінієвий 4 болти
- Ширина платформи 11 см
- Загальна довжина самокату 66 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 100 мм, пластиковий диск
- Вага: 2.97 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Висота рульової стійки | 58 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 2.97 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 100 мм (пластиковий сердечник) |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Доставка/Оплата | У коробці кермо і платформа окремо |
- Ціна: 1 499 ₴












