
- Немає в наявності
Самокат Maraton GMC з дисковим гальмом і амортизаторами білий + ремінь для перенесення
2 799 ₴
Двоколісний самокат Maraton GMC з амортизаторами і ручним дисковим гальмом. Самокат Maraton GMC - ідеальний варіант для підлітків і дорослих, розрахований на вік від 6 років. Прекрасно підійде для їзди по місту оскільки має два амортизатора і великі колеса, завдяки цьому ви не відчуєте дрібних нерівностей і насолодитеся чудовою, плавною їздою. А за допомогою регулювання керма, ви легко подстроите самокат під свій зріст.
Два великих колеса діаметром 200 мм, що характеризуються високою прохідністю. Виконані з поліуретану, відрізняються підвищеною стійкістю до стирання і зношування.
Для надійного гальмування самокат Maraton GMC оснащений двома гальмами - ножний (заднє крило) і ручної дисковий для швидкого гальмування, який встановлений на рукоятці у вигляді зручного важеля.
Міцна рама виготовлена з якісного 100% алюмінію, що гарантує повну безпеку при катанні.
Самокат Maraton GMC має легку систему складання, завдяки цьому його зручно зберігати і транспортувати. Хороше зчеплення з ногами забезпечує платформа з нековзним покриттям (наждак). Кермо регулюється в трьох положеннях, ви легко підберете оптимальний варіант під себе або дитину і самокат прослужить не один рік. Максимальна висота керма 108 см, мінімальна 94 див. Крім того на кермі встановлено спеціальний фіксатор, він прибирає деренчання і міцно фіксує кермо.
Чудові гумові насадки на ручці самоката, забезпечать неймовірно комфортне й упевнене пересування по вулицях, так як руки дитини не зісковзнуть і не втратять рівновагу.
- Конструкція: складання, Система Push&Fold
- Вік: Від 6 років, + для дорослих
- Ручне дискове гальмо на задньому колесі
- Гальма
- Ручки: Гумові
- Фіксація ручок: Ексцентрик
- Матеріал: Алюміній;
- Амортизатори: передній і задній;
- Діаметр коліс: 200 мм
- Ширина коліс: 30 мм
- Підшипник: АВЕС-9, хромований
- Матеріал колеса: Поліуретан
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Висота керма: 70 - 93 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 81-104 см
- Ширина керма: 39 см
- Довжина платформи: 46 см (корисна 34)
- Ширина платформи: 14 см
- Загальна довжина самоката: 95 см
- Висота платформи від землі: 11 см;
- Вага: 5.6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка |
| Вага | 5.6 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 200 мм |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Дисковий + ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 2 799 ₴












