
Топ продаж
- Немає в наявності
Самокат триколісний Maraton Global B дитячий синій
1 939 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат Maraton Global B - успішне поєднання міцності, зручності і стилю.
Триколісний самокат своєю стійкою конструкцією дозволяє дитині простіше і безпечніше освоїти процес катання. А міцний пластик, з якого виготовлена дана модель, робить катання ще більш безпечним і надійним.
Це хороший вибір для вашої дитини.
- Висота керма: 52 - 72 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 60-79 см
- Ширина керма: 28 см
- Максимальне навантаження: 70 кг
- Складна конструкція (ручка і фіксується на нижній стороні деки)
- Ширина платформи: 13 см
- Загальна довжина самоката: 60 см
- Довжина платформи: 60 см (корисна 34)
- Кількість коліс: 3
- Світяться колеса
- Підшипники: АВЕС 7
- Діаметр коліс: переднє 120 мм, заднє 90 мм
- Ширина коліс: 31 мм
- Матеріал коліс: PU Поліуретан
- Гальма: Задній ножний
- Вага: 2,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Ножні гальма, Амортизатор, Світлодіодне підсвічування коліс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Тип | Міський |
| Висота рульової стійки | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 3.5 року,8 років,7 років,6 років,5 років,4 роки,3 роки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | переднє 120 см, заднє 70 см |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 1 939 ₴












