
Топ продаж
- Немає в наявності
Самокат – біговіл триколісний 2 в 1 Maraton Flex дитячий синій
1 999 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий самокат Maraton Flex зі швидким складанням - це унікальний самокат, завдяки швидкій трансформації ідеально підходить від 1.5 року до 8 років. Можливість регулювати сидіння за зростом – це унікальна функція. Коли малюк підріс - ви можете зовсім зняти сидіння для їзди на класичному триколісному самокаті.
Платформа цієї моделі самоката неймовірно стійка і зручна. Прекрасні властивості виявляють у даній моделі колеса самоката. Вони виготовлені з неймовірно якісного та зносостійкого поліуретану, а підшипники АВЕС-7 наповнять вашу з дитиною прогулянку яскравими фарбами, позитивними емоціями, а також безшумним, але швидким пересуванням.
Особливості самокату Maraton Flex:
- Самокат ідеально підходить для дітей віком від 1.5 до 8 років;
- Розвиває моторні навички дитини;
- Сидіння легко регулюється за висотою;
- Сидіння легко знімається, коли малюк підріс;
- навантаження на сидіння до 25 кг;
- навантаження на самокат до 70 кг;
- Безшумні колеса;
- Розміри платформи: - Довжина 34 см; - ширина 13 см;
- Платформа має антиковзне покриття, у вигляді малюнка;
- Поворот здійснюється нахилом тіла (керма) вправо-ліворуч;
- Розмір передніх коліс: діаметр 12 см; ширина колеса 3 см;
- Розмір заднього колеса: діаметр 8 см; ширина колеса 3 див;
- Матеріал коліс: поліуретан, м'які, тихі - не шумлять;
- У колесах встановлено підшипник ABEC-7. Це швидкісний та надійний підшипник;
- Висота керма регулюється – має безліч положень;
- Висота керма: 52 – 72 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 60-79 см
- Ширина керма: 28 см
- Вага: 3,7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maraton |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 72 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.7 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Дитячий вік | 3.5 року,2.5 року,7 років,6 років,5 років,4 роки,3 роки,2 роки,1.5 року |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | переднє 12 см, заднє 8 см |
| Складна конструкція | Зі складною конструкцією |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній ножний |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 1 999 ₴












