
- Немає в наявності
Самокат трюковий Explore Spade Deluxe New чорний + пега
1 680 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат трюковий Explore Spade Deluxe New чорний
Самокат для екстремального катання. Легка посилена рама
Надміцна передня вилка, кермо з двоколірними гумовими ручками, для полегшення елементів обертання,можливість повороту керма на 360 градусів.
Міцна алюмініва порожниста дека з закругленими краями.
Система компресії HIC. Колеса PU, діаметр 110 мм
Гнучкий алюмінієвий гальма. Вантажопідйомність: до 100 кг
Пега в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.6 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 58 см |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Малюнки і написи | З написами |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Колеса | PU, діаметр 110 мм |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Гальма | Задній |
- Ціна: 1 680 ₴











