
Топ продаж
- Немає в наявності
Трюковий самокат Explore Icon New чорний + пега
2 399 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Explore Icon NEW – модель початкового/середнього рівня з колесами 110 мм і системою компресії HIC.
- Висота керма 78 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма 86 см
- Кермо висотою 60 см (від хомута до грипс)
- Ширина керма 57 см
- Довжина платформи 54 см (корисна 35 см)
- Підшипники ABEC-9
- Ножний гальмо про заднє колесо Flex
- Система компресії HIC
- Ширина платформи 11 см
- Загальна довжина самоката 69 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 110 мм, пластиковий литий диск
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 60 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | діаметр 100 мм литий диск пластик |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 2 399 ₴











