
Топ продаж
- Немає в наявності
Самокат трюковий Explore Sterling Super золотий + пеги
2 569 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Explore Sterling Super – модель з колесами 100 мм та системою компресії HIC. Дивіться фото та відео-огляд.
- Висота керма: 73 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 81 см
- Висота керма (від хомута до грипсу): 59 см
- Ширина керма: 56 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 51 см (корисна 36 см)
- Покриття Деки: Наждак
- Колеса: 100 мм, пластиковий литий сердечник, поліуретан покриття
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо про заднє колесо
- Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Хомут: Алюмінієвий 3 болти
- Ширина платформи: 10.5 см
- Загальна довжина самокату: 68 см
- Вага: 3.4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Висота рульової стійки | 59 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 3.4 кг |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | діаметр 110 мм |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 2 569 ₴
- Спосіб упаковки: В подарочной упаковке, руль и платформа отдельно, собирается легко












