
Топ продаж
- Немає в наявності
Самокат трюковий Explore Hard II чорний + пеги
2 099 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Explore Hard II – модель із колесами 110 мм та системою компресії HIC. Детальніше дивіться фото та відео-огляд.
- Висота керма: 82 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 88 см
- Висота керма (від хомута до грипсу): 65 см
- Ширина керма: 55 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 51.5 см (корисна 38 см)
- Покриття Деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо об заднє колесо
- Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Хомут: Алюмінієвий 3 болти
- Ширина платформи: 12 см
- Загальна довжина самокату: 72 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 110 мм, алюмінієвий литий диск, покриття поліуретан
- У комплекті 2 пеги
- Вага: 4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 65 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Візерунок |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років,6 років,5 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | діаметр 110 мм. Металева маточина. |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 2 099 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований в заводську подарункову упаковку, кермо і платформа лежать відокремлено в коробці, збирається легко, ключі в комплекті.












