
Топ продаж
- Немає в наявності
Самокат трюковий Explore Booger 300 сірий + пеги
2 849 ₴
+380 (63) 377-79-49
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат для екстремального катання Explore Booger 300 - модель стрибкового самокату з алюмінієвими колесами 110 мм та системою компресії HIC.
Докладніше дивіться фото та відеоогляд. Підійде дітям від 7 років точно, хоча навіть дитина 5 років зможе просто катати та вчиться стрибати з бровок.
- Висота керма: 87 см (від платформи)
- Загальна висота від підлоги до керма: 95 см
- Висота керма (від хомута до грипсу) 69 см
- Ширина керма: 57 см
- Матеріал грипс: Гума
- Довжина платформи: 50 см (корисна 33 см)
- Покриття деки: Наждак
- Підшипники: ABEC-9
- Ніжне гальмо об заднє колесо
- Рульова система: HIC neco (Hidden Internal Compression)
- Хомут: Алюмінієвий 3 болти
- Ширина платформи: 12 см
- Загальна довжина самокату: 71 см
- Кермо обертається на 360 градусів
- Колеса: 110 мм, алюмінієвий литий диск, покриття поліуретан
- У комплекті 2 пеги
- Вага: 4.1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Explore |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 69 см |
| Особливості | Ножні гальма |
| Вага | 4.1 кг |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Дитячий вік | 18 років,17 років,16 років,15 років,14 років,13 років,12 років,11 років,10 років,9 років,8 років,7 років |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Колеса | 110 мм алюмініва лита маточина |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гальма | Задній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
- Ціна: 2 849 ₴












