
- Немає в наявності
Дитячий велосипед Ardis Falcon X 18" червоний з бічними колесами
5 189 ₴
Ardis Falcon Х 18 - легка та приваблива дитяча модель, яка дозволить найменшим насолоджуватися їздою. Цей велосипед оснащений рамою з магнієвого сплаву, міцною та жорсткою вилкою та колесами 18 дюймів.
Литі колеса з магнієвого сплаву виглядають дуже класно, до того ж відсутність гальмівної втулки та можливість кручення педалей назад додадуть швидкості та зручності дітям при їзді.
Дана модель виділяється на тлі інших дитячих велосипедів, магнієва рама легша за рами з алюмінієвого сплаву або тим більше сталеві.
Сорочки ручних гальм протягнуті всередині рами, що ще зручніше, не заважатимуть дітям під час їзди.
На велосипеді встановлено два ручні дискові гальма з ротором 140 мм, за допомогою яких гальмування буде безпечним і дитина швидше звикне до гальмування рукою, а не ногами як на дитячих велосипедах, і до того моменту, коли він пересяде на підлітковий або дорослий велосипед, почуватиметься себе упевнено.
Переднє та заднє крило забезпечать захист від попадання бруду на велосипед та дитину, а захист ланцюга забезпечить тривалий термін його служби.
У комплекті є бічні колеса, які при бажанні легко зняти, коли дитина навчиться їздити без них.
Також є захист ланцюга, який захистить ланцюг від попадання бруду, чим продовжить термін його служби.
Дана модель велосипеда з розмірами колеса 18" підійде дітям віком від чотирьох до семи-восьми років.
- Рама: Магнієва
- Бічні допоміжні колеса
- Пластикові крила
- Повний захист ланцюга
- Два ручні дискові гальма
- Анатомічні ручки керма
- Литі магнієві обода
- Вага велосипеда: 10 кг
Якщо доставка або самовивіз у Києві можемо зібрати та налаштувати велосипед перед продажем, це послуга, яка оплачується окремо – 150 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Розмір рами | 9" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Червоний |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 10 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 80 кг |
| Зріст велосипедиста | 120-135 |
| Рік випуску | 2023 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажник | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Кількість зірок | 1 |
| Сидіння зі спинкою | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Підніжка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Діаметр коліс | 18" |
| Вид | Чотириколісні,Двоколісні |
| Дитячий вік | 8 років,7 років,6 років,5 років,4 роки |
| Країна-виробник товару | Україна,Китай |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип рами | Без амортизації |
| Оснащення | Бічні колеса, дзвіночок, відбивачі, пластикові щитки |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
- Ціна: 5 189 ₴
- Спосіб упаковки: Поставляється в коробці, зібраний на 80 відсотків. Якщо доставка або самовивіз у Києві можемо зібрати та налаштувати велосипед перед продажем, це послуга, яка оплачується окремо – 150 грн.












