
- Немає в наявності
Дитячий велосипед Ardis Start MG 16" сіро-синій
5 269 ₴
Ardis Start 16 - дитячий велосипед, що виділяється, має раму незвичайної форми з магнієвого сплаву, ручні передні і задні дискові гальма, укомплектований додатковими бічними колесами, які при бажанні легко знімаються.
Литі колеса з магнієвого сплаву виглядають дуже класно, до того ж відсутність гальмівної втулки та можливість кручення педалей назад додадуть швидкості та зручності дітям при їзді.
Дана модель виділяється на тлі інших дитячих велосипедів, магнієва рама легша за рами з алюмінієвого сплаву або тим більше сталеві.
Сорочки ручних гальм протягнуті всередині рами, що ще зручніше, не заважатимуть дітям під час їзди.
На велосипеді встановлено два ручні дискові гальма з ротором 140 мм, за допомогою яких гальмування буде безпечним і дитина швидше звикне до гальмування рукою, а не ногами як на дитячих велосипедах, і до того моменту, коли він пересяде на підлітковий або дорослий велосипед, почуватиметься себе упевнено.
Переднє та заднє крило забезпечать захист від попадання бруду на велосипед та дитину, а захист ланцюга забезпечить тривалий термін його служби.
На задньому крилі розташована фляга/пляшка на спеціальному кріпленні.
Дана модель велосипеда з розмірами колеса 16" підійде дітям віком від трьох до шести років.
- Рама: Магнієва
- Бічні допоміжні колеса
- Пластикові крила
- Повний захист ланцюга
- Два ручні дискові гальма
- Анатомічні ручки керма
- Литі магнієві обода
- Вага велосипеда: 9.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 9 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Рік випуску | 2025 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Крила | Так |
| Багажник | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регульований винос керма | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Кількість зірок | 1 |
| Знімна керуюча ручка | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Музична іграшка на кермі | Ні |
| Підніжка | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Діаметр коліс | 16" |
| Вид | Чотириколісні,Двоколісні |
| Дитячий вік | 3.5 року,7 років,6 років,5 років,4 роки,3 роки |
| Країна-виробник товару | Україна,Китай |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип рами | Без амортизації |
| Оснащення | Бічні колеса, дзвіночок, відбивачі, пластикові щитки |
- Ціна: 5 269 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка через НП 1 день, сьогодні замовили і завтра отримали, якщо якийсь віддалений пункт тоді може бути і два дні. Доставка через точку видачі Розетка 2-5 днів (безкоштовно). Оплата, як Вам зручно. Можемо зібрати на налаштувати велосипед якщо ви в Києві, якщо в іншому місті, то відправити поштою можемо лише в коробці











