
- Немає в наявності
Дитячий велосипед Ardis Falcon 18" білий
5 189 ₴
Ardis Falcon 18 - яскравий і виділяється дитячий велосипед, має раму незвичайної форми з магнієвого сплаву, ручні передні і задні дискові гальма, укомплектований додатковими бічними колесами, які при бажанні легко знімаються.
Литі колеса з магнієвого сплаву виглядають дуже класно, до того ж відсутність гальмівний втулки і можливість крутіння педалей тому додадуть швидкості і зручності дітям при їзді.
Данная модель выделяется на фоне остальных детских велосипедов, магниевая рама легче чем рамы с алюминиевого сплава или тем более стальные.
Рубашки ручных тормозов протянуты внутри рамы, что еще удобнее, не будут мешать детям при езде.
На велосипеде установлено два ручных дисковых тормоза с ротором 140 мм, при помощи которых торможение будет безопасным и ребенок скорее привыкнет к торможению рукой, а не ногами как на детских велосипедах, и к тому моменту когда он пересядет на подростковый или взрослый велосипед, будет себя ощущать уверенно.
Переднее и заднее крыло обеспечат защиту от попадания грязи на велосипед и ребенка, а защита цепи обеспечит долгий срок её службы.
В комплекте есть боковые колеса которые при желании легко снять, когда ребенок научится ездить без них.
Так же есть защита цепи, которая защитит цепь от попадания грязи, чем продлит срок ее службы.
Данная модель велосипеда с размерами колеса 18" подойдет детям возрастом от 3.5 до 7 лет.
- Рама: Магниевая
- Боковые вспомагательные колеса
- Пластиковые крылья
- Полная защита цепи
- Два ручных дисковых тормоза
- Анатомические ручки руля
- Литі магнієві обода
- Вага велосипеда: 9.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Розмір рами | 9" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Білий |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 10 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 100-125 |
| Рік випуску | 2023 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажник | Ні |
| Регульований винос керма | Так |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Тип профілю | Двостінний |
| Педали | Платформні |
| Кермо | Вигнутий |
| Кількість зірок | 1 |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Підніжка | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 104 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Діаметр коліс | 18" |
| Вид | Двоколісні |
| Дитячий вік | 3.5 року,7 років,6 років,5 років,4 роки,3 роки |
| Країна-виробник товару | Україна,Китай |
| Стать дитини | Дівчинка,Хлопчик |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип рами | Без амортизації |
| Оснащення | Бічні колеса, дзвіночок, відбивачі, пластикові щитки |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
- Ціна: 5 189 ₴












